Taitung District - House - Vacation Stay 21684

  • Wi-Fi
  • Klimaanlegg
  • Ingen kjæledyr tillatt

Taitung District - House - Vacation Stay 21684 er på 66 m² og ligger i nærheten av Universitetets kunstmuseum. Det inkluderer et komplett kjøkken og 1 baderom.

Taitung District - House - Vacation Stay 21684 ligger 25-minutters gange fra Sogen-ji-tempelet og 10-minutters gange fra Yumeji Takehisa museum. Dette innjvarteringsstedet er 5 km fra sentrum av Tokyo. Taitung District - House - Vacation Stay 21684 ligger i Ueno, Asakusa, Senju, Ryogoku distriktet, innen ca 5-minutters gange fra Yorokobi og Comodo hvor gjestene kan spise. Daimyo klokkemuseum ligger i umiddelbar nærhet til Taitung District - House - Vacation Stay 21684. Tokyo-geijutsu-daigaku-bussholdeplassen er tilgjengelig i 5-minutters gange, og Nezu t-banestasjon ligger en 5-minutters spasertur unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Taitung District - House - Vacation Stay 21684 Tokyo
Taitung District - House - Vacation Stay 21683
pris kun for mobil

Taitung District - House - Vacation Stay 21683

1 m fra overnattingsstedet
Dai5Morikawaso - Vacation Stay 20486
pris kun for mobil

Dai5Morikawaso - Vacation Stay 20486

503 m fra overnattingsstedet
Yanaka Kotobuki Sou
pris kun for mobil

Yanaka Kotobuki Sou

9.2
Flott 103 anmeldelser
634 m fra overnattingsstedet
USD 332 USD 299
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 17:00 til 22:00
    Utsjekking: til 10:00
    LisensnummerM130060450
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er de mest populære turistattraksjonene i nærheten av Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa?
      Du kan besøke Universitetets kunstmuseum, som ligger i nærheten av Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa?
      Gjester på Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa må sjekke inn senest 22:00 og sjekke ut før 10:00.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa?
      Restauranter i nærheten av Taitung District - House - Vacation Stay 21684 villa inkluderer Yorokobi og Comodo.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Taitung District - House - Vacation Stay 21684 Tokyo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk